Portfolio

Reference webových stránek

Zajistenarodina.cz

Vícestránkový web na míru

Individuální web na míru dle přání klienta. Zaměřeno především na design. Texty tvořené copywriterem. Web dále podpořen marketingem.

Petrholicek.cz

Šablona realitního makléře

Klient si vybral základní šablonu pro realitního makléře, kterou jsme naplnili textem vytvořeným copywriterem a fotografiemi klienta. Web obsahuje další podstránky, které požadoval klient.

Jolana-urbisova.cz

Šablona realitního makléře

Upravená šablona do jednoduchého a čistého designu, který je velice líbivý. Možnost vkládat nabídky s proklikem na domovský web. Jedná se o jednostránkovou prezentaci.

Radimranda.cz

Šablona realitního makléře

Jednoduchá šablona, která kladla velký důraz na texty. Radim požadoval výpis nabídek s proklikem na vlastní web. a jedinou podstránku blogu. Zajímavým prvkem, kde se dalo rozepsat, byl také postup prodeje nemovitosti.

Romanhulva.cz

Šablona realitního makléře

Lehce upravená šablona na žádost klienta s možnosti vkládat nabídky s proklikem na domovský web. Jedná se o jednostránkový web s jedinou podstránkou pro prezentaci aktualit ve formě prokliků na zajímavé články, které Romana zaujaly.

Inges.cz

Šablona pro vícestránkový web

Vícestránkový web, postaven na jednoduché šabloně. Čistý vzhled, jednoduchá navigace. Obsah zaměřen primárně na tři oblastí podníkání s možností v budoucnu prokliknout se na e-shop.

Realitydesign.cz

Upravená šablona pro vícestránkový web

Zde jsme vybranou šablonu upravili více dle přání klientky. Celkově web působí luxusním a čistým dojmem. Klientka ráda využívá možnost plnit si web články ze světa home stagingu.

Stolarstviales.cz

Upravená šablona pro vícestránkový web

Opět projekt, kde jsme s klientem radikálněji upravili vybranou šablonu. Spolupráce s klientem byla perfektní. Fotografie krásně umocňuji radost z práce klienta.

Bartos-reality.cz

Šablona realitního makléře

Základní šablona pro realitního makléře, naplněná textem vytvořeným copywriterem dle zadání klienta.

Oknoguru.cz

Web na míru dle požadavků klienta

Cílem webu je klientům poradit jak předejít rosení oken a proto je zaměřen především na obsah. Blog, poradna, postup spolupráce. Následně projekt podpořen marketingovou spolupráci.

I váš web tu rádi uvidíme

Máte projekt, který bychom pro vás mohli vyrobit?